Blog > Komentarze do wpisu
Skończone

"Lód i woda, woda i lód" Majgull Axelsson

Pomimo że ta książka mnie zdenerwowała, to uważam autorkę za godną przeczytania pisarkę. "Kwietniowa czarownica" mnie zachwyciła, ale "Lód..." oprócz pięknego stylu, nie zachwyca. Forma piękna, a treść? Nie powiem, że o niczym jest ta książka, ale morał z niej nie jest wart 552 stron lektury. Przeczytałam każdą stronę, w nadzei, że w końcu coś mnie zaskoczy, taka iskierka, która sprawia, że nie żałuję przeczytania książki, a tu klops. Czytałam opinie, że "Dom Augusty" jest godny uwagi, więc chętnie sięgnę po tę pozycję.

 

"Podróznik WC. Wydanie II poprawione" Wojciech Cejrowski

Ochy i achy z każdej strony! Od razu dzień sie wydaje piękniejszy, a niemożliwe wydaje się w zasiegu ręki. Bo nie ma miejsc, w które nie można by pojechać, a się chce i basta. Zabawna, konkretna, w stylu a la Cejrowski. I znowu chce się wyjść z domu! Pięknie wydana książka, tylko brak podpisów pod zdjęciami powinien być karany chłostą.

 

"Bezsenność w Tokio" Marcin Bruczkowski

Po książkę sięgnęłam dzięki Paniom Bibliotekarkom, które ustawiły stojak pełen ksiazek traktujących o Japonii. Temat ostatnio na fali. Pierwsze moje spotkanie z Japonią. Oprócz zbytniej fascynacji autora "pannami na wydaniu" czyta się ksiazkę wspaniale. Mnóstwo ciekawostek z życia codzienngo Japończyków. Niesamowity naród, naprawdę! W sensie, że całkiem odmienny od zachodnich. Interesująca książka!

 

A z prywatnych niusów to...

Jak tylko napisałam, że nie mam nic do roboty, dostałam korektę, na którą siedziałam bite 5 dni. Oczy zamieniły mi sie w przekrwione kulki.

Kasia urodziła syna. Cud narodzin- nie do opisania. Mimo że matką małego Olka nie jestem to i tak trudno mi uwierzyć, że już jest na świecie!

I najważniejsze! Zaręczyłam się! Czy to coś zmienia, po 3 latach wspólnego życia, mieszkania? WIELE! Niby życie toczy się jak dawniej, ale jest zupełnie inaczej. Jeszcze nie wiem jak to ująć w słowa, ale różnica jest.

poniedziałek, 04 kwietnia 2011, gwozdzik2

Polecane wpisy

  • po skandynawsku

    "Kamieniarz" Camilla Lackberg Wielbiciele autorki nie zawiodą się. Kolejny wciągający kryminał. "Poniedziałki z Fanny" Per Gunnar Evander Przeczytałam. Bez zach

  • Podróżniczo...

    Zebrało mi się mnóstwo zaległości. Zaczynamy! "Kanada pachnąca żywicą" Arkady Fiedler Jestem pod wielkim wrażeniem serii "Poznaj Świat". Wszystkie książki są p

  • "Kamieniarz" Camilla Lackberg

    Wciągająca książka, jak pozostałe części. We wrześniu kolejna częśc "Ofiara losu"!

Komentarze
monotema
2011/04/06 22:07:16
Gratulacje!
Rozglądnę się za "Bezsennością...", kiedy przebrnę przez "Tatami kontra krzesła"
52tygodnie.blogspot.com/